“Автомайдан прорвався до будинку генпрокурора Віталія Яреми, Запускаємо коптер, щоб показати громадськості, як живе “чесний” міліціонеро-прокурор України, написав у своєму фейсбук активіст Віталій Уманець. – Містечко “Золоче” не з дешевих, будинки тут коштують мільйони доларів. Хто знайде цей маєток в декларації Яреми, тому буде подарунок від Автомайдану”.

Автомайданівці висунули вимоги генпрокурору: покарати працівників ДАІ та суддів, які були причетні до репресій проти активістів під час Майдану, а не закривати їхні справи, як це зробив пан Ярема.

“А замість того, щоб коментувати прийнятий закон про люстрацію як “неконституційний”, краще б прокуратура зайнялася своїми безпосередніми обов’язками! Більше 7(!) місяців минуло після розстрілу людей серед білого дня в центрі української столиці! Жодних ПОКАРАНИХ у цьому злочині! ЖОДНИХ! А активістів, які люстрували Шуфрича в Одесі через тиждень вже всіх знайшли та тягають на допити! Шановні, це за таку країну ми боролися на Майдані?”, – зазначив Уманець.

Відеозйомка показала, що ділянка з озером, яка належить Яремі в елітному містечку “Золоче”, має не менше 10 000 кв м. Ціна 1 ара в цій місцевості сягає 15 тис. дол. “Можливо, тому пан Ярема вважає закон про люстрацію “неконституційним”? – іронізують активісти.