Пораненому в боях на Донбасі народному депутату і лідеру “Правого сетора” Дмитрові Ярошу вчора зробили дві операції. Аби вчасно не надали медичну допомогу, то він отриманих ран він міг і померти. “Дмитро Ярош був вчора двічі прооперований і його життю вже нічого не загрожує, хоча поранення такого роду в разі відсутності належної медичної допомоги призводить до загибелі від великої крововтрати”, – уточнив на своїй сторінці у Facebook народний депутат Антон Геращенко.

Водночас парламентарій розповів подробиці обстрілу секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова. “Олександр Турчинов їздив на передову для того, щоб не з київського кабінету бути в курсі реального стану справ. Він провів нараду з керівництвом антитерористичної операції та представниками Генерального штабу. На зворотному шляху, його бронеавтомобіль “Кугуар” дійсно потрапив під обстріл і осколками було пробито одне з коліс, яке довелося міняти в непроглядній темряві, без використання джерел світла, щоб не демаскувати колону машин”, – уточнив Геращенко.
Турчинов і ніхто з групи його супроводу не постраждав. “Можу це особисто підтвердити, так як бачив Олександра Валентиновича цієї ночі в Харкові в ході короткого робочої наради, після чого він відбув до Києва на доповідь президенту”, – запевнив нардеп.