Як пише один із блогерів, донецькі сепаратисти вважають, що в аеропорту Прокоф’єва сидять “якісь кіборги”.

Блогер став свідком телефонної розмови з одним із донецьких сепаратистів, який і розповів про атаки на Донецький аеропорт і його захисників. Текст його і публікує “Вільний журнал”.

“Не знаю хто захищає Донецький аеропорт, але ми їх три місяці вибити не можемо. Пробували штурмувати – нам таких вломили – ми відійшли. Почали накривати” градами “- вони пірнають в підземні колектора каналізації. Після обстрілу ми наступати, вони виринають і знову нам дають …

Вирішили колектора залити стоками каналізації. Зафігачілі “Градами” – вони під землю – ми заливаємо колектора. І типу захоплюємо територію аеропорту.

Вони по колекторам перебралися аж до Авдіївки – піднялися наверх – повернулися по верху в аеропорт і знову нам наваляли і нас вигнали.

При цьому захопили нашу зброю, нашу техніку і взяли у нас кілька десятків полонених, яких загнали в нами ж затоплений г * вном колектор і закрили на замок.

Далі у них почалися проблеми з хавчиком. Вони вночі роблять вилазку в Донецьк – беруть в полон ще пару десятків наших – копняками женуть в аеропорт і звідти вимінюють їх, а заодно і тих наших хто в колекторі г * вно нюхав, на три тонни хавчика.

Я говорить не знаю хто там сидить, але це не люди – це кіборги !!! ”

Як стверджує блогер, свідків цієї розмови було чоловік тридцять.