213644246fbda11838a8add0ca3124ce73cd4453На контрольованих терористами територіях помічено збільшення кількості сутичок між різними бандформуваннями, йдеться у повідомленні прес-центру РНБО.

Так, в Антрациті Луганської області бойовики поставили так званим комендантом міста колишнього дільничного інспектора місцевої міліції, а в цей же час представники “козачих” бандформувань, застосовуючи зброю, намагаються встановити власний контроль над містом.

До того ж у місті Красний Луч на Луганщині представники терористичної організації “ЛНР” незаконно “звільнили” гендиректора компанії “Донбасантрацит”, поставивши замість нього козачого отамана – одного з лідерів терористичних угруповань, що також викликає обурення очільників інших бандформувань.

 

У самому Луганську бойовики вже захоплюють елітне житло. У місті процвітає мародерство, боротьба за “ласі шматки” та розширення сфер впливу

Водночас у Донецьку вчора, 22 вересня, відбулось збройне зіткнення між бойовиками незаконних збройних формувань “Оплот” та “Кальміус”. Під час перестрілки було вбито 5 осіб із банди “Кальміус”.