chervonyi hrest

Про це повідомив заступник глави адміністрації президента Валерій Чалий, передає УП.

“Ми не розглядаємо будь-якого руху російських колон українською територією”, – наголосив він.

Він підкреслив, що Україна допускає, що колона, яка вже рухається до нашого кордону, має пройти бути доставлена на кордон.

“В транзитній зоні буд митне оформлення, розмитнення. Червоний хрест відповідальній за це, і він доставляє цю гуманітарну допомогу територією України”, – сказав він.

“Ці вантажі будуть перевантажені на транспортні засоби, які орендує Червоний Хрест,  і таким чином ми не допустимо супроводження МВС Росії чи інших силовиків по Україні”, – зазначив він.

“Все буде під контролем української сторони, ми бермо на себе відповідальність за доставку гуманітарного вантажу”, – додав він.

Чалий додав, що спілкувався з представниками Червоного Хреста.

“Вони планують орендувати тут вантажівки. Ми підтримуємо з українського боку таку пропозицію. Це було б дражливо дозволити російським вантажівкам навіть без водіїв перетнути кордони з Україною”, – пояснив Чалий.

“Ми готові прийняти всю цю допомогу на вантажівках, які орендує Червоний хрест. І Україна готова допомогти в митних процедурах. Тому ми не розглядаємо жодної можливості дозволити російським вантажівкам перетнути український кордон”, – пояснив він.

Чалий наголосив, що буд-який несанкціонований вхід на територію України – це акт агресії.