Про це він сказав на зустрічі з керівниками парламентських фракцій і груп, передає ТВІ.

“Закликаючи владу до ухвалення рішення про введення воєнного стану, народні депутати мають усвідомлювати наслідки такого рішення для країни. Сьогодні навіть одне необережне слово здатне потягнути за собою великі наслідки”, – зазначив Порошенко.

Президент наголосив, що Україна вже перебуває у стані бойових дій і має обороняти свою територію. Для цього необхідна боєздатна армія та відповідне її забезпечення, що неможливо під час воєнного стану.

“У воєнному стані заборонено постачання зброї, продукції подвійного призначення, а нам треба виграти війну”, – наголосив гарант.

“Країнам у стані війни МВФ не дає грошей. Про це ніхто не думає, коли ставить сьогодні питання про воєнний стан”, – додав він.

Водночас Порошенко наголосив, що сьогодні влада сконцентрувала зусилля на визнанні світом так званих ДНР і ЛНР терористичними організаціями.

“Ми наполегливо працюємо над тим, щоби всі, хто сьогодні вбиває українських солдат і українських цивільних, були визнані терористами, а фінансова чи будь-яка інша допомога терористам – злочином проти людства”, – заявив президент.