Він зазначив, що досить багато людей померло через використання російськими військовими “Градів”, “Ураганів”, “Смерчів” та мінометного вогню, повідомляє новину Преса України.

“Близькі бої із застосуванням автоматів і кулеметів не були такими частими у цій війні, як обстріли з “Градів” та мінометів на великі відстані. Відповідно, переважно люди гинули саме від вогню останніх”, – уточнив військовий.

Він зазначає, що збройні сили РФ активно використовували свої запаси радянських боєприпасів, адже необхідно було звільняти місце для поступлень нової зброї.

“Донбас став полігоном для відстрілу Росією старої зброї. Звісно, випробовували вони на нас й новітнє озброєння”, – додав український офіцер.

Учасник бойових дій зазначив, що АТО у нинішньому форматі просто не має сенсу, адже жодні наступальні операції не проводяться. Також він зазначив, що і оборонні позиції ЗСУ є досить недосконалими.

“Ми тут як гарматне м’ясо для олігархів. Така думка у багатьох бійців. Найкращих представників України кинули на передову без чіткої стратегії та надійного захисту”, – заявив офіцер.