ato

Від терористів звільнено населений пункт Чернухіно. Сили АТО увійшли та утримують населений пункт Хрящувате. Проводяться активні бойові дії в районі населених пунктів Станично-Луганська, Ясинувата, Ждановка, Нижня Кринка. Продовжується блокування Ілловайська.

Закінчено зачистку населених пунктів Мала Іванівка та Андріановка. Повністю заблоковано Горлівку.

Завершується ізоляція населеного пункту Алчевськ. Російські найманці панічно намагаються покинути ці міста.

Сьогодні вночі було обстріляно позиції сил АТО в районі населеного пункту Новоктеринівка. Обстріл відбувався, ймовірно, з установок 9П 140 «Ураган». Подібну потужну зброю було застосовано вперше.

Терористи надалі намагаються максимально знищити інфраструктуру Донецької та Луганської областей. Вони мінують дороги, водогони, соціальні установи тощо. А міста Донецьк та Луганськ сьогодні перебувають на порозі не лише гуманітарної, а й екологічної катастрофи, яку штучно створюють терористи. Зокрема, терористи проводять поховання своїх поплічників, не витримуючи жодних санітарних норм. Братські могили ледь присипаються землею. Водночас, загарбники для свого комфортного життя створюють так звані «зелені зони», куди не допускають звичайних мешканців.

Продовжились обстріли позицій та блокпостів сил АТО в районі кургану Савур-Могила. З мінометів та установок БМ 21 «Град» двічі було обстріляно аеродром Луганськ.