parlament

 На знак протесту опозиція заблокувала трибуну. Відтак тодішній віце-спікер Ігор Калетник вирішив проводити засідання із зали парламенту. Проект держбюджету був єдиним документ на порядку денному.

 Тим не менше, після його схвалення віце-спікер поставив на розгляд ряд інших законопроектів. Опозиція взялася відбирати у регіоналів картки.

Депутати за командою піднімали руки, а Володимир Олійник – голова лічильної комісії – миттєво підбивав підсумки голосування.

Такою уявною більшістю рада часів Януковича посилила захист суддів і правоохоронців та ввела кримінальну відповідальність за наклеп. За участь у мітингах у масці чи шоломі встановили арешт терміном на десять діб.

Учасникам автоколони, в якій більше п’яти машин – позбавлення водійських прав строком на 2 роки. За встановлення наметів без дозволу правоохоронців – 15 діб арешту, а за погрозу міліції – до семи років тюрми.

Крім того, суддям дозволили виносити рішення за відсутності підсудного та його захисту.

Західні держави і міжнародні організації одразу висловили стурбованість подіями у Раді.

Однак самі мітингувальники, замість того щоб злякатися навпаки, набралися хоробрості. І вирішили посміятись над абсурдними нововведеннями. На наступне віче люди вийшли в карнавальних масках та з каструлями замість шоломів.