1

Водій буса «Мерседес-Спрінтер», рухався другорядною вулицею Чорновола у напрямку ПК «Мінерал» і, не пересвідчившись у безпечному перетині головної — вулиці Європейської , скоїв зіткнення з «Фордом-Фієста», який виїхав на перехрестя з головної вулиці Помаранчевої революції. Удар прийшовся якраз посередині легковика з правого боку, інформує журналіст ”Вікон”.

Менше тижня тому, 10 вересня, на цьому ж перехресті «Пежо» відкинуло у сквер, «Астра» — загорілася.

Внаслідок зіткнення «Форд» розвернуло і викинуло на газон скверика ПК «Мінерал». За щасливим збігом обставин на тротуарі і у сквері не було жодної людини. Мабуть, молоді мами, які гуляють тут із дітьми, надивившись на результати частих аварій, просто не ризикують підходити до проїжджої частини ближче ста метрів.

У салоні «Фієсти», крім водія, були двоє пасажирів, яких з місця пригоди забрала карета швидкої допомоги. Чоловік, який сидів поруч з водієм відтепер буде користуватися ременем безпеки, адже від удару він вибив головою лобове скло автомобіля. На щастя, пасажир відбувся лише подряпиною. А жінка, яка була на задньому сидінні «Форда», госпіталізована з підозрою на струс головного мозку. Водієві поталанило більше, бо у нього не було жодних травм, окрім, звичайно, стресу.

Водій та пасажир «Спрінтера» не постраждали, а сам бус зазнав порівняно незначних пошкоджень. На місце ДТП прибули працівники ДАІ і представники страхової компанії, щоб визначити усі деталі пригоди, які за допомогою технічної експертизи, визначать ступінь винуватості обох учасників аварії.

— Практично щороку Державтоінспекція відправляє приписи органам місцевого самоврядування про безпеку руху на цьому перехресті, — каже інспектор Калуського ВДАІ Михайло Фединич. – Насамперед тут мають бути встановлені відповідні дорожні знаки. Скажімо, попереджувальний знак про звуження дороги є, але розгледіти його через крону дерева, яке там росте, заздалегідь просто неможливо. Звичайно ж, головною проблемою тут є будинок №13 на вулиці Чорновола, який обмежує видимість вулиці Помаранчевої революції для водіїв, які рухаються з боку «Фуршету». Тому варто знайти реальне вирішення цієї проблеми. Як саме — це питання до відповідних дорожніх служб.

Проте реакція «відповідних дорожніх служб» досить млява, і, як результат, це сумнозвісне перехрестя продовжує робити з автівок «металобрухт». Самі ж автолюбителі вирішенням цієї проблеми бачать встановлення перед «чорним» перехрестям обмежувачів швидкості: так званих «лежачих поліцейських», але не «фірмових», як на проспекті Лесі Українки, а бетонних, щоб у деяких «умільців» не виникло бажання їх демонтувати. Або ж, як варіант, тут могло б бути встановлене спеціальне дзеркало, яке б допомогло водіям зорієнтуватися на місцевості і побачити у відображенні можливу небезпеку.

Слава Богу, окрім побитих машин, проблемне перехрестя не «збирає» людських життів. Але від цього ніхто не застрахований. А тому очільникам міста варто б було врешті взятися за цю проблему. Тим більше, скоро вибори і дехто може заробити на цьому кілька не зайвих електоральних  голосів.

 

1

2

3