Ірина Фаріон. Фото: Маріан Стрільців

Про це розповіла народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон під час зустрічі із мешканцями Залізничного району 10 серпня.

Ірина Фаріон повідомила, що Петро Порошенко звільнив генерального прокурора Олега Махніцького, який щотижня звітував перед громадою, відкрив понад три тисячі кримінальних справ, регулярно проводив прес-конференції. «Зняли» також голову Національного банку України львів’янина Степана Кубіва, а також уродженця Львівської області Андрія Дещицю.

«Тобто троє львів’ян відразу полетіли із посад, щойно Порошенко прийшов до влади. Як це все розуміти?», – наголосила «свободівка».

Ірина Фаріон зазначила, що примітно те, що міському голові Львова Андрієві Садовому пропонували посаду віце-прем’єр-міністра в уряді Арсенія Яценюка, адже «Садовий – це те, що їм треба».

«Садовий – це те, що треба теперішній владі, щоб баламутити Львів. Степан Бандера таких просто стріляв, вони називалися Бачинський, Бабій. Ми не маємо сили це робити. Хоч я можу робити це словами, що і роблю», – сказала нардеп, пише Вголос.