«Позиція відповідальності або функціональних обов’язків міністра оборони до планування операцій ніяк не відноситься», – заявив Порошенко.

Більше того, президент задоволений роботою Гелетея, так як в той час, коли він перебував на посаді голови управління держохорони, було попереджено кілька терактів, пов’язаних із замахом на представників Адміністрації Президента, а також самого Голову держави.

«Я задоволений роботою Гелетея і тим, скільки терактів було попереджено», – заявив президент.

У той же час, Порошенко переконаний, що безпосередні винуватці Іловайськії трагедії – це російські військові, які вторглися в Україну. Однак окупанти вже давно покарані.

«Ніхто Іловайськ не забув і не забуде, як комусь здається. І за Іловайськ вже покарані сотні вбивць, знаєте коли? – 25 серпня, коли на нашу територію, абсолютно віроломно, було здійснено вторгнення російських військ. На виснажені, без резервів, з розбитою технікою українські війська. І 3 вересня ми зібрали дві тактичні групи 79-й і 75-ї бригади пішли в рейд по тилах Іловайська, де стояли російські війська і вбивали наших хлопців, тоді наші хлопці поїхали і покарали сотні вбивць. І поїхали цинки», – переконаний Порошенко.