На черговій сесії міської ради народні обранці дозволили встановити одну тимчасову споруду напроти вокзалу, та перед початком засідання з’явився додаток до цього рішення, про встановлення в різних частинах міста близько 10-ти нових кіосків.

Додаток на розгляд вніс секретар міської ради Микола Вітенко. За його словами всі заявники на кіосків – інваліди 1-2 групи, і тому було вирішено надати їм можливість заробити додаткові кошти. Натомість окремі депутати в сесійній залі нагадали, що у місті уже 6 років діє заборона на встановлення нових кіосків. Незважаючи на те, що це питання не вивчив департамент архітектури, виконком та профільна комісія, більшість депутатів дали добро на встановлення цих споруд.

“Секретарем міської ради, особисто, в порушення процедури, яка існує щодо розгляду питань, без відповідних первинних документів, без погодження архітектури було запропоновано розмістити у м. Івано-Франківську ряд кіосків. Фракція одна, яка є найбільша в міській раді за це проголосувала,” – заявив депутат міськради Сергій Борзов.

Секратар міської ради запевнив, те що проголосоване рішення не пройшло попереднього обговорення – не проблема, адже питання, ще має погодити містобудівельна рада.