img

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, передає Еспресо.TV.

“Оборона Донецького аеропорту. 26 травня 2014 – 22 січня 2015 року 242 дня. Новий і старий термінал, вежа управління, все, що могло послужити як опорний пункт оборони, повністю знищено. Аеропорт прострілюється прямою наводкою, але з руїн будівлі нового терміналу останні захисники, що вижили, пішли тільки сьогодні”, – повідомив журналіст.

“Треба вшанувати пам’ять героїв, які захищали аеропорт так довго і в таких абсолютно невигідних і важких умовах”, – зазначив журналіст.

“Спасибі тим, хто пережив пекло останніх днів оборони, але залишився вірним присязі і військовому обов’язку до кінця. Дякуємо тим, хто поранений, і вічна пам’ять тим, хто залишився в новому терміналі назавжди”, – написав Бутусов.

Він також повідомв, що із 16 січня командування над операцією в Донецькому аеропорту взяв на себе начальник Генштабу Віктор Муженко.

“Саме Муженко спланував всі невдалі спроби розірвати кільце оточення навколо нового терміналу. Саме він одноосібно несе відповідальність починаючи з 16 січня за всі тактичні дії в районі аеропорту”, – написав Бутусов.