ato

Захисники донецького аеропорту просять українців не піддаватися паніці через ситуацію в аеропорту. Про це написав на власній сторінці в соцмережі Facebook волонтер Олексій Мочанов, який неодноразово завозив необхідні речі бійцям в самий аеропорт. Мочанов послався на телефонну розмову зі знайомим десантником Рахманом, який перебуває зараз у новому терміналі. “У двох словах: у хлопців ніякої паніки, вони роззосереджені по приміщеннях терміналу, котрий знають, як свої п’ять пальців”, – повідомив Мочанов. “Боєкомплекту поки вистачає, не скаржаться. Повідомлення про відсутність боєприпасів роблять добровольці – у них реально”, – додав він.

За словами волонтера, у бійців є дух і гідність, тому вони готові й далі боронити аеропорт. “Зараз важко, гучно, прохолодно. На те вони і воїни. Рахман сказав, що бувало і гірше”, – пояснив Мочанов. Він також уточнив, що у п’ятницю “кіборги” намагалися зачистити верхні поверхи терміналу, де вже давно час від часу з’являються бойовики. Перевагою захисників аеропорту є знання території, тоді як нападники погано орієнтуються та несуть великі втрати.
Співрозмовник Мочанова в аеропорту підтвердив, що втрати противники значно більші, ніж серед оборонців летовища. Десантник також просив звернутися до всіх українців із проханням. “Єдиний ворог українців зараз – це боягузтво і паніка. Не нагнітайте. Хлопці дуже просили вірити в них, не сумніватися та не принижувати воїнів жалем, інтернет-панікою та інтернет-істерикою. Витримають, як уже не раз бувало в історії оборони терміналу”, – зауважив автор публікації. Мочанов закликав читачів його сторінки не сумніватися в цьому. “Це єдине прохання, яке пролунало від Рахмана і хлопців у розмові”, – пояснив він.  І додав, що волонтери зараз намагаються переконати генштаб армії використати резерв для оборони летовища та взяти ситуацію довкола терміналу під повний контроль. “Юрка Фенікс стартує в той бік зараз. На зв’язку з терміналом Міноборони. Узгоджує маневр”, – повідомив Мочанов.