news-image: МВС купить у Коломойського бронежилетів і касок на 55 мільйонів
Про це повідомляє “Вісник державних закупівель”, пишуть “Наші гроші“.

Як зазначається, замовляють 2 000 бронежилетів 5 класу захисту. Загалом партія обійдеться в 36,77 млн гривень, акцептована ціна одного жилету склала 18 387 гривень.

Окрім того за 18,55 мільйона гривень замовлено 6 тисяч шоломів для захисту від куль по 3 090 грн./шт.

Виробник та комплектація невідомі, оскільки тендер проводять за процедурою “у одного учасника”, відтак технічне завдання на “ВДЗ” відсутнє. Отримати бронежилети й каски міністерство має до 1 вересня.

Обмундирування замовляють з метою забезпечити вказаними засобами захисту особовий склад органів та підрозділів МВС, залучений для виконання завдань з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю, підтримання безпеки дорожнього руху та інших заходів в рамках проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Обидві закупівлі здійснюють з огляду на нагальну потребу й відсутність часу на проведення відкритих торгів, які можуть зайняти півтора-два місяці.

Нагадаємо, ТОВ “ВКФ “Авіас” входить у група очільника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського і займається продажем палива. Фірма є одним з найбільших постачальників бензину й дизелю державним структурам, загалом за перші 6 місяців поточного року вона виграла тендерів на 450,99 млн грн.

Разом з тим 2 липня “Авіас” отримав дозвіл Кабміну на імпорт військових касок і бронежилетів.

Як повідомлялось, прикордонники купили бронежилетів на 11 млн. В обґрунтуванні закупівлі у одного учасника початково була вказана ціна 2 599,2 гривень за один бронежилет.

Нагадаємо, Міністерство оборони наприкінці травня уклало угоди з цим же “Темп-3000″ на закупівлю бронежилетів”Корсар-4″.

Закупівельна ціна для Міноборони склала 4 140 грн/шт.