http://vch-uman.in.ua/ckfinder/userfiles/files/39bf3dd3d401835db406c27175d3c0ab.jpg

Виборча кампанія виходить на фінішну пряму.

 За деякий час українці оберуть новий парламент. Хочемо звернути увагу на гендерний аспект питання виборів.

За даними “Опори”, жінки мало представлені в мажоритарних округах (12,9%). Проте, у списках деяких партій їхня кількість переважає або є високою: партія “Солідарність жінок України” – 74%, “Сила Людей” – 43%, Національна демократична партія України – 36%. Тенденцією нинішньої кампанії є збільшення частки жінок серед кандидатів, яких висунули політичні партії за списками (25,8%), і молоді до 35 років (32%).

Щоб привернути увагу до кандидаток, ми вибрали п’ять кращих представниць жіночої статі цієї передвиборної гонки, адже, як відомо, саме краса врятує світ! Та й обираючи до парламенту жінок, можемо бути впевнені, що конфліктних ситуацій поменшає, а соціальні гарантії населення стануть стабільніші.

Отже, імена п’ятьох найвродливіших і найталановитіших жінок, які підкорюють сьогодні парламент країни за одномандатними округами.

ТОП-5 найвродливіших кандидаток очолює Олена Дегрик – 26-річна власниця юридичної компанії LeoPartners LLC, кандидат по одномандатному округу № 220 у Києві. Народилася Олена 17 грудня 1987 року в Одесі. Має дві вищі освіти, одну з яких отримала у столичному елітному Інституті міжнародних відносин, здобуває третю вищу освіту за напрямом “психологія”.
За результатами рейтингу “ЮрГазети”, входить до ТОП-100 професійних юристів України. Її висунула партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.

Трудова діяльність Олени Дегрик спрямована на захист прав і досягнення високого результату. Неодноразово була співзасновницею щорічного економічного форуму країн Співдружності незалежних держав і Близького Сходу, місія якого полягала в побудові торговельної й інвестиційної співпраці між представниками бізнесу. Програмою й основною метою заходу завжди було залучення іноземного капіталу в Україну. У форумі взяли участь більш як 400 делегатів із різних сфер економіки. Безпартійнa.

 

Друге місце в списку отримала Ніколетта Сабов, яка балотується по 68-му округу на Закарпатті. Ніколетта народилася 26 квітня 1983 року в місті Берегове Закарпатської області. Має дві вищі освіти. Закінчила Київський інститут міжнародних відносин за фахом “міжнародна економіка” й університет ім. Шевченка – “правознавство”.
Крім того, захищає докторську дисертацію з політології в університеті міста Кошице, що в Словаччині. Працює продюсером міжнародного відділу ТОВ “Національні інформаційні системи”, телеканал ІНТЕР, безпартійна.
На третьому місці рейтингу – Ольга Омельчук, член партії “Сила Людей”, балотується по 189-му округу на Хмельниччині. Народилася 12 червня 1981 року в місті Екібастуз Павлодарської області, Казахстан, у сім’ї робітників із Вінниччини, громадянка України. Ольга закінчила Київський університет права ім. Корецького, за спеціальністю – “цивільне і трудове право”, а також Національну академію державного управління при Президентові України за фахом “місцеве самоврядування”.
Ольга – колишній мер міста Нетішин, координатор волонтерської програми “Майдан. Медики”, координувала роботу волонтерів-медиків на столичному майдані, а потім – у зоні АТО на Луганщині.
З вересня служить добровольцем у складі батальйону територіальної оборони “Київ-12”.
Четвертою в рейтингу стала Ганна Горкун. Ганна балотується по 184-му одномандатному виборчому округу на Херсонщині.

Кандидатка народилася 12 червня 1982 року в столиці. З відзнакою закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Шевченка за фахом “міжнародне право”, здобула другу вищу освіту в Київському національному економічному університеті ім. Гетьмана за фахом “управління міжнародним бізнесом”.
2008 року закінчила післядипломну програму Коледжу права Англії й Вельсу.

 

Працювала в галузі юриспруденції й корпоративного управління в міжнародних юридичних компаніях. Останні три роки є заступником директора ПАТ “Дім марочних коньяків “Таврія” в Новій Каховці.

 

Постійний представник у Міністерстві АПК України, Міністерстві фінансів; у Верховній Раді є активним представником з питань щодо підтримки аграрного сектора, виноробства й виноградарства.

 

На п’ятому місці – кандидатка в народні депутати Людмила Гилюн, висунута партією “Солідарність жінок України” по мажоритарному округу №147 на Полтавщині.
Людмила народилася 6 квітня 1989 року в селі Піщане Полтавської області, має вищу освіту, аспірантка кафедри парламентаризму й політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України, безпартійна, живе в Києві.