Новими ведучими 7-го сезону талант-шоу «Україна має талант» на телеканалі СТБ стали Костянтин Томільченко і Дмитро Танкович, повідомляє Viva.

«Це буде вже 7-й сезон проекту, і коли таке масштабне шоу стільки років в ефірі, йому необхідні кардинальні зміни. Тому в новому сезоні «Україна має талант» буде багато нововведень, це стосується як ведучих, так і правил та учасників шоу, – розповідає Володимир Турича, керівник ТО телеканалу СТБ, яке займається виробництвом шоу. – Посилюється відбір і в прямих ефірах буде вже ТОП-20 півфіналістів. Ми вводимо пару ведучих, успадковуємо оригінальну, британську версію, це додасть проекту інтерактивності. У Діми і Кості величезний досвід роботи на талант-шоу і, повірте, це прекрасний тандем».

Відзначимо, що Костянтин Томільченко працював у проекті з моменту його створення. «З першого сезону я працюю креативним продюсером «Україна має талант» і, здавалося б, знаю всі тонкощі шоу, але зі своєї дзвіниці. Роль ведучого – це абсолютно нова виклика для мене можливість проявити себе у ще одному амплуа в цьому шоу», – коментує Томільченко.

«За роки роботи в «Танцюють всі!» Я побачив безліч танцюючих талановитих людей, але кожен раз щиро дивуюся, коли бачу номери учасників «Україна має талант» – наскільки різними вони можуть бути, – ділиться Дмитро Танкович. – Нашим завданням буде не тільки підтримувати і захищати учасників перед суддями, а й зі скептицизмом поставитися до побаченого і можливо навіть зуміти їх викрити».
Дмитро Танкович – провідний талант-шоу «Танцюють Всі!», Ігрового шоу «Куб», «Кулінарна дуель» (пост-шоу «МастерШеф»), креативний продюсер українського скетчкому «Коли ми вдома». Костянтин Томільченко – суддя талант-шоу «Танцюють всі!», Креативний продюсер «Х-Фактор» та «Україна має талант».

Раніше українські користувачі розгорнули акцію в соцмережах, спрямовану на усунення «куми Путіна» Оксани Марченко з українського телебачення.