http://gk-press.if.ua/sites/default/files/2014/bul.jpg

“Ми спочатку не вірили, що Булатова викрадали. За три дні до викрадення його голосуванням виключили з ядра Автомайдану за хамство, зіркову хворобу й інші причини. Його не було сенсу викрадати. Тілесні ушкодження Булатова після нібито тижня тортур ні в яке порівняння не йдуть із трьома хвилинами побиття Тані Чорновол. Зараз він уникає будь-яких розмов на цю тему. Я з ним розмовляв, і він повторював ті ж самі завчені 10 речень. Є дуже просте пояснення, що знімає всі питання – його ніхто не викрадав”, – заявив Поярков.

Колишній соратник Булатова пояснив, що мовчав досі, тому що до певного моменту було вирішено цю тему не піднімати.

“Потім його взяли в Кабмін, і ми не хотіли вносити розбрат у процес. Ми розуміли, що зараз не час для “розбору польотів”. Але зараз буде новий Камбін, і не хотілося б, щоб там була фейкова фігура, яка де-факто вже давно не має відношення до Автомайдану”, – сказав Поярков.

Нагадаємо: Дмитро Булатов – колишній активіст Автомайдану. 27 лютого він був призначений Міністром молоді та спорту.

Булатов зник 22 січня, а 30 січня його знайшли в селі Вишеньки Бориспільського району. Як розповів сам активіст, невідомі били його, катували, порізали йому вухо і навіть розпинали – у нього проколи на руках. Він був госпіталізований у столичну приватну клініку “Борис”. Пізніше він поїхав на лікування до Литви, а потім до Німеччини.