У середу, 18 червня, близько 22:00 години лідера радикальної партії Олега Ляшка облили зеленкою. Це сталось біля Високого замку, перед будівлею Львівської обласної телерадіокомпанії, повідомляє ZIK.
«Ми вийшли з машини і побачили натовп близько 100-150 людей, які просто стояли», – розповідає фотограф Олега Ляшка. Це були в основному молоді люди 16-17 років.
 «А що ви тут робите?», – запитав Ляшко. У відповідь він нічого не почув, однак вже буквально перед самим входом до будівлі молодики підбігли і облили Ляшка зеленкою. Потім швидко побігли у натовп.
Сам Ляшко твердить, що це так Свобода зустрічає його у Львові. «Я можу тільки припускати хто це: або свободівці, або «колоради». Хоча, звідки у Львові можуть взятися «колоради»?»
Присутній у студії народний депутат України Маркіян Лопачак відразу ж заперечив причетність своєї політсили до такої «акції». «Повірте, «Свобода» не ставить собі за мету обливати Ляшка зеленкою під телестудією. Зараз ми займаємось кориснішими для України справами», – запевнив нардеп.
Охороні телеканалу ледве вдається стримати натовп від подальших дій. Міліція прибула на місце події, однак просто подивилася на те, що відбувається, і поїхала.