«Подивився, нарешті, цю пісню про санкції у виконанні тюнінгованого до непристойності Кобзона, напомаженого Газманова і висохлої вобли Валерії», – оцінив Ляшко російських артистів.

Не стримався нардеп і від «міцного слівця» на адресу артистів українського походження, які розважали російську публіку на новорічному святі.

«Придурки ті, хто це співав, а ще великі придурки – хто цю дурницю показував. Особливо огидно було бачити фарбованих сучок Лорак і Корольову, які цій гидоті аплодували. Манкурти без роду-племені, перекоти-поле», – заявив Ляшко.

Такої ж думки дотримується і соратник лідера «Радикальної партії» Ігор Мосійчук. Він переконаний, що якщо під час війни в країні показують телепередачі країни-агресора, це явно неправильна практика.

«Чесно я не дивився у новорічну ніч «Інтер». Я взагалі не дивлюся телевізор після звільнення з в’язниці…. Звичайно, дізнавшись про появу кобзонів і Ко в ефірі «Інтера», я переглянув цю нісенітницю в Інтернеті і зрозумів, що в нашій державі щось не того», – переконаний нардеп.