Ляшко вже чотири роки має Австрійський паспорт
 Ляшко вже чотири роки має Австрійський паспорт

Ляшко вже чотири роки має Австрійський паспорт

Народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко вже чотири роки, з липня 2010 року, має друге громадянство – Австрії.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив австрієць Алекс Флос, посилаючись на джерело в прокуратурі Відня, яка проводить розслідування стосовно сина колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова Олексія Азарова за підозрою у відмиванні грошей в Австрії, пише osp-ua.info.

У результаті перевірок чартерних перельотів екс-прем’єра України Миколи Азарова, членів його сім’ї, а також наближених осіб, спливла інформація про політ народного депутата України Олега Ляшка до австрійського міста Інсбрук 12 січня 2013 року на приватному літаку Hawker Beechcraft Model 390 з реєстраційним номером UR- USA, а також копія його австрійського паспорта.

“Перевіряючи документи про пересування і нескінченні чартерні перельоти Азарових, вони наткнулися на цікаві для українських журналістів і малозначимі для них документи: заявку на переліт приватним літаком Hawker Beechcraft Model 390 з реєстраційним номером UR-USA з аеропорту Київ/Жуляни в австрійський Інсбрук на 12 січня 2013 року, а також копію паспорта пасажира приватного літака – відомого українського радикала Олега Ляшка.

Згідно з базами даних споттерів, приватний літак Олега Ляшка з бортовим номером UR-USA дійсно був в аеропорту Інсбрука 12 січня 2013 року.

Раніше це ж повітряне судно було зафіксовано в аеропорту Дюссельдорфа, а саме 26 листопада 2011 року. У червні 2014-го цей літак сфотографували споттери в Нижньому Новгороді. Бачили цей борт і в зоні АТО.