Медведєв звинуватив Януковича у банкрутстві України

“Україна – банкрут. України – це держава, яка знаходиться на межі фінансового колапсу. Вона не обслуговує свої зобов’язання, не платить за газ, за інші поставки, – заявив він в інтерв’ю телеканалу CNBC. – І нам би дуже хотілося, щоб Україна стала нормальною, сучасною, платоспроможною державою, з якою ми будемо вибудовувати відносини”.

В якості однієї з причин ситуації, що склалася Медведєв назвав неефективну економічну політику колишнього керівництва країни. “Колишнє керівництво України проводило вкрай неефективну економічну політику – вкрай неефективну!” – підкреслив він.

Нагадавши, що Україна – самостійна країна, він зауважив, що “українці повинні самі вирішити, де їм жити”.

“Проблема України полягає в тому, що українське суспільство дуже сильно розділене, і є люди з різними ціннісними уявленнями. Хтось хоче в Європу, вибудовувати відносини з Європейським Союзом, хтось вважає, що потрібно вибудовувати відносини з Євразійським економічним союзом, який ми створили; хтось хоче розмовляти тільки українською мовою – лише українською! – а хтось каже: знаєте, я все життя тільки російською розмовляв, я хочу спілкуватися російською мовою”, – вважає Медведєв.