sheremeta

Міністр економічного розвитку та торгівлі України Павло Шеремета подав у відставку.

Цю інформацію підтвердили в департаменті інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну, передає “Інтерфакс-Україна”.

Заяву про звільнення Шеремета написав учора, її передали у Верховну Раду, адже міністра можуть звільнити лише народні депутати.

Шеремета офіційно свою відставку поки не коментує. “Так, замість далі воювати зі вчорашньою системою, вирішив зосередитись на роботі з завтрашніми людьми, які створять завтрашню систему”, – написав сьогодні міністр на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні після обіду Шеремета проведе прес-брифінг, на якому остаточно й має розставити крапки над “і” щодо свого звільнення.

Однією з можливих причин відставки міністра називають те, що вчора торговим представником України призначено урядового уповноваженого з питань євроінтеграції Валерія П’ятницького.

Саме проти цієї кандидатури ніби й виступав Шеремета, проте прем’єр-міністр Арсеній Яценюк все-рівно поставив питання про призначення на голосування.

Нагадаємо, це перша відставки в уряді Яценюка. Раніше окремі нардепи пропонували звільнити міністра охорони здоров’я Олега Мусія. Проте законопроект не набрав достатньої кількості голосів.