news-image: Між Яценюком і Порошенком серйозний конфлікт - експертПро це в інтерв’ю “Газеті по-українськи” розповів Дмитро Боярчук, директор консалтингової компанії “Кейс-Україна”, пише Газета .юа.

“Можливо, президентові доведеться кучкуватися з “Народним фронтом” чи Тігіпком. Якщо матиме більшість зі своєї політсили та мажоритарників, може проштовхувати на прем’єрство Володимира Гройсмана (чинний перший віце-прем’єр.— ред). Порошенко має совкову традицію — призначати тих, кого не боїться”, – зазначив він.

Президентові вигідний слухняний прем’єр, бо це підвищує керованість усім, вважає Боярчук.

“З іншого боку, де гарантія, що не отримаємо другого Януковича? Влада розбещує. Абсолютна — ще більше. Кажуть, зараз серйозний конфлікт між Яценюком і Порошенком. Це добре, бо конструктивна конкуренція корисна всім. Це не так, як було в Тимошенко з Ющенком, коли все тряслося й розвалювалося. Тут тихіше: всі знають, але на телеекранах не видно”, – зауважив експерт.

За його словами, люди з політсил одного та другого конкурують, намагаються вставляти палиці в колеса.

“Наприклад, Яценюк вийшов до депутатів із проектом бюджету, що”врятує країну, голосуйте”. Але ні з ким його не обговорював, просто поклав на стіл. Зрозуміло, перед виборами бюджет не приймуть”, – додав Дмитро Боярчук.