ros_vijs'ka+

 

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

“Близько 23:30 на Арабатську стрілку до блокпосту ЗС РФ в районі газорозподільної станції прибули 2 БТР, 2 БМП, 1 “УАЗ”, паливозаправник, 10 вантажних автомобілів з 4 гарматами ЗС РФ. Відповідно Азово-Чорноморським регіональним управлінням Держприкордонслужби також проведено передислокацію сил та засобів в даному районі”, – зазначили в ДПСУ.

Окрім того прикордонслужба повідомляє, що російською стороною здійснюється розвідка прикордонних районів з використанням безпілотних літаючих апаратів.

Так,  26 червня  о 15:15  прикордонний наряд на напрямку “Никонорівка (РФ) – Городище (Укр.)” виявив безпілотний літаючий апарат, який рухався у повітряному просторі України на висоті 500 м вздовж українсько-російського кордону.

“Після того як українські прикордонники обстріляли безпілотний літаючий апарат, він набрав висоту та зник з поля зору”, – зазначили ДПСУ.

Підрозділи Держприкордонслужби в прикордонних районах Луганської та Донецької областей продовжують заходи щодо поновлення охорони та оборони державного кордону.