news-image: На Волині в сільській церкві "заплакали" відразу 6 ікон

“Може, то Божий знак і війна вже закінчиться. Бо батюшка, після Служби говорив в проповіді, що миро — це благодать Божа. А коли так, то значить добрий знак. Молимось кожного вечора з дітьми, щоб скоріше, то добро сталося і від нас відступив ворог на Сході”, – розказує прочанка із Забороля Ірина Бойчук.

Перші краплі на іконах помітив настоятель храму Віталій Антонюк, пише gazeta.ua. Після недільної служби на іконах Миколая Чудотворця і Феодосія Чернігівського появилися краплі схожі на миро. Слідом схожа речовина стала витікати з невідомого святого на колонах церкви. А далі на образах Святого Луки, на стінописі Покрови Пресвятої Богородиці, на давній іконі Діви Марії з Дитятком та копії цього образа, а також на вівтарному розписі Господа Вседержителя. Зараз Волинська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату взяли зразки речовини на досліди.

“Ймовірно, що речовина, яка виходить з ікон це справді миро, але щоб довести, що це чудо, слід провести ще низку лабораторних досліджень. Поки цього не зроблено стверджувати нічого не беремося”, – каже протоієрей Віталій Собко.

Наразі в Соборі Пресвятої Богородиці в Заборолі о 20 годині щоденно відправляють молебні та акафісти. Помолитися перед мироточивими іконами приїздять сотні прочан з району та області.

 

3

1

2