Представник УДАРу та кандидат у нардепи від “Блоку Порошенка” Сергій Каплін сокирою виламав двері до кабінету мера Полтави Олександра Мамая.

Під стінами Полтавської міськради сьогодні проходив мирний мітинг з вимогою до місцевої влади якнайшвидше здати в експлуатацію соціальний будинок. Біля приміщення зібралися близько 20 інвесторів на чолі з Капліним, інформує ТСН.

Втім, мера Полтави не було на робочому місці, тому нардеп вирішив сокирою виламати двері у кабінети першого заступника очільника міста В’ячеслава Стеценка та начальника управління капітального будівництва Володимира Годні. Народний обранець не зупинився на пошкодженні державного майна і зламав двері до сесійної зали та кабінету самого Мамая.

“Як Петро Перший прорубав вікно в Європу, рублю вікно до Мамая. Щоб він знав, що від народу ні за якими дверима ніколи не сховаєшся. Чи не сховаєшся за шістьма дверима, за жінками, помічниками, заступниками. Ось це ми прорубали вікно до Мамаю”, – заявив Каплін, виламавши двері сокирою.

Після цього він посипав сіллю столи, підлогу і крісло мера та вийшов з приміщення. Правоохоронці, що були на місці події, не перешкоджали Капліну псувати державне майно.