1

Як би там не було, практично кожна людина, яка працює за межами України, щомісяця пересилає своїй родині фінансову допомогу. Виходить, як мінімум міл

ьйон українців змушені регулярно ходити в банки, щоб отримати грошовий переказ. А це означає витратити час на дорогу, заповнення документів і, звичайно, вистояти в черзі. Крім того, останнім часом виникли ще й складнощі з готівковою валютою вона є не в кожному відділенні. Погодьтеся, в усьому цьому мало приємного.

На щастя, банки це не ЖЕКи, де проблеми клієнтів нікого не хвилюють. Знайшлися фахівці, які прислухалися до побажань своїх клієнтів і вирішили максимально спростити процедуру отримання грошових переказів. Тепер для цього навіть не треба йти в банк. Наприклад, ВТБ Банк запропонував своїм клієнтам можливість отримувати перекази прямо на платіжну картку MasterCard®. Після її одноразового оформлення в будь-якому відділенні банку, гроші можна отримати, не виходячи з квартири достатньо тільки зателефонувати в call-центр банку і повідомити необхідні відомості. І все гроші будуть миттєво зараховані на картку.

«Крім того, що одержувачам грошових переказів тепер не потрібно стояти в чергах біля банківських кас, послуга «Вам – гроші»пропонує клієнтам низку додаткових переваг – це можливість отримання переказу у будь-який час дня і ночі (навіть, якщо ви перебуваєте за кордоном), можливість безкоштовно зняти гроші в будь-якому банкоматі на території України і оплатити карткою будь-які товари і послуги, у тому числіі в інтернеті», розповідає начальник Управління пасивних, комісійних та сервісних продуктів Марина Кшиніна.

1

У ВТБ Банку передбачили і спеціальні умови для тих, хто не витрачає отримані гроші до копійки, а частину їх відкладає. Тепер людині не потрібно турбуватися за безпеку заощаджень у квартирі, а можна зберігати їх безпосередньо на платіжній картці MasterCard® і при цьому отримувати ще й щомісячний дохід: 3,5% в євро і 5% у доларах. На відміну від депозитів, які кладуться на певний строк, гроші на картці послуги «Вам гроші» завжди залишаються доступними клієнту