1

Підкріплення, яке щодня обіцяють нашим солдатам, ніяк не може надійти в зону бойових дій, а хлопці, що йдуть захищати Батьківщину стають «гарматним м’ясом » на полі бою, де лідирує, на жаль, ворог. Країна страждає від недолугої влади, внутрішнього збройного конфлікту та зовнішнього агресора.

«Необхідно рятувати країну, вирішити конфлікт мирним шляхом, забезпечити благополуччя, розвивати економіку, «зшити» державу», – переконаний Андрій Рябошапко – перший заступник голови комітету Івано-Франківської обласної організації Партії розвитку України.

Політик вважає, що слід консолідуватись та зробити все можливе, аби наша Батьківщина мала мирне небо: «Сьогодні мова не повинна вестись про чиїсь політичні амбіції. Першочерговим має стати забезпечення миру і спокою. Ми не маємо права допустити масового кровопролиття. Щодня некрологи поповнюються  новими іменами. Серед них не тільки військовослужбовці, але й діти, які ні в чому не завинили… Нашим обов’язком є  зробити все можливе,  аби майбутнє покоління  не знало, що таке війна… »

Рябошапко наголошує, що в теперішніх умовах усі відповідальні політичні сили, які усвідомлюють необхідність швидкого відновлення миру для збереження країни і згортання нинішньої авантюрної економічної політики повинні об’єднатися в “коаліцію миру”, а не докладати зусиль до закріплення «коаліції війни».  «Разом ми зможемо обєднати людей, які користуються довірою в різних регіонах країни, і протиставити реалістичний план примирення”

«Ми бачимо, як розвиваються події на місцях бойових дій: мирні жителі змушені масово залишати свої домівки і бути біженцями. Одне Прикарпаття уже прийняло понад 1,5 тисячі людей, котрі змушені були залишити все задля порятунку своїх життів. Триває війна… І ми мусимо це зупинити та повернути людям впевеність в завтрашньому дні. Партія розвитку України – за громадянський мир і діалог. Ми проти роздмухування війни і мілітаризму нинішньою владою. Складається враження, що командою президента керує тільки один інтерес – скоріше провести парламентські вибори, поки рейтинг Порошенка не послідував за національною валютою…  »– підсумував Андрій Рябошапко.