news-image: Ображені екс-соратника Ляшка створили сайт Антиляшко.com.ua, щоб показати ким він є насправдіПро це повідомив на прес-конференції представник громадського об’єднання “Щит” та адміністратор сайту Віталій Ющенко, пише Укрінформ.

“В понеділок ми відкрили наш сайт, де висвітлюємо діяльність Ляшка, ми хочемо показати кожному ким він є насправді коли немає поряд камер. Щоб кожен з нас не попався, так я це було на президентських виборах. Ми не представляємо жодну політичну силу, ми хочемо показати людям правду”. – сказав він.

Ющенко закликав тих, хто співпрацював з Ляшком, хто знає про його діяльність не боятись ї оприлюднити на сайті факти щодо порушення законодавства, яке творить Радикальна партія на чолі з головним анархістом України.

Він закликав писати на сайт тих, кого обманули і не заплатили під час президентської кампанії Ляшка, і у кого є інформація про його “міфічний батальйон”.

“Треба перестати боятися заради вашого майбутнього, ми зробимо все щоб вас захистити”, – наголосив громадський активіст.

У свою чергу, представник волонтерського руху в ГО “Щит” Олександр Барвиненко зауважив, що багато чуток про так званий батальйон Ляшка і у зв’язку з цим “хотілось би дізнатись де він дислокується, щоб завезти хлопцям допомогу у разі якщо вони її потребують”.

На прес-конференції виступили представники вінницького обласного та міського штабу Ляшка, та м. Козятин, які повідомили, що їх без попередження виключили із списків Радикальної партії та взяли на їх місце представників Партії Регіонів.