freimut

 

“Ми вважаємо, що зараз дуже важливо звертати увагу на побут наших захисників. Ми отримали багато листів-запрошень від солдатів, їхніх матерів і дружин. Ми домагалися дозволу на зйомки довгих чотири місяці, і щасливі, що нам сприяють у наших намірах. Це будуть незвичайні інспекції, в яких ми не будемо застосовувати наш традиційний підхід”, – розповідає Ольга Фреймут.

 

 

Одну з перших перевірок для спецвипуску команда “Інспектора Фреймут” днями провела на Яворівському полігоні у Львівській області.

 

Фреймут перевірила побут українських військових.

 

“Ми дізналися про особливості побуту і харчування солдатів у польових умовах і провели чудовий час у спілкуванні з нашими захисниками. Зйомки на полігоні – це досить серйозно, ми діяли за правилами поведінки на військовому об’єкті, для цього у нас були спеціальні люди, які нас супроводжували, – розповідає Ольга Фреймут. – Солдати дуже раділи, що ми відгукнулися на запрошення. Для воїнів це означає, що ми в тилу за них хвилюємося і дуже хочемо, щоб із ними все було добре. У спецвипуску телеглядачі побачать правдиві історії про побут українських солдатів у різних куточках України”.