1. Замороження усіх підвищень тарифів на комунальні послуги і створення програми по сприянню виділення допомоги сім’ям, які потребують дотацій на оплату комунальних послуг в період економічної кризи.
  2. Замороження цін на соціально-значущі продукти харчування (прив’язка підвищення мінімальної зарплати до зростаючих цін)
  3. Повернення до колишнього рівня державної допомоги при народженні дитини. Адже  скасування допомоги для матерів по догляду за дитиною і зменшення державної допомоги при народженні дитини призведе до погіршення демографічної ситуації та зростання соціальної напруженості в країні.
  4. Забезпечення гарантії біженцям щодо своєчасного отримання реєстрації  і забезпечення максимальної підтримки в отриманні житла, харчування і медичних послуг.
  5. Збільшення мінімальної пенсії в два рази, нарахування пенсій тим громадянам, які постраждали від збільшення пенсійного віку у рамках попередньої пенсійної реформи.

Опозиційний політик Володимир Клюс прокоментував дану новину: «Наша мета полягає в захисті сімей, в  наданні їм необхідної підтримки.Вони повинні з гідністю пройти цей період суворих випробувань і економічної кризи, в якій опинилась країна. Щодня провальна економічна політика створює  великі труднощі для українських сімей. Багато хто не може дозволити собі придбати навіть продукти і товари першої необхідності.

У цей складний час, українські сім’ї потребують захисту. Як військового, так і економічного та соціального.

Бо що ми маємо на сьогоднішній день? Відняли соціальні гарантії, які є фундаментом соціального захисту сімей і дозволяє їм вижити. Пенсії – заморожені. За оцінками експертів, інфляція досягне майже 20% до кінця 2014 року. Гривня знецінилася майже вдвічі.

Законодавчий пакет, який внесений за ініціативи «Опозиційного блоку» поверне необхідні соціальні посібники сім’ям, які страждають найбільше».

Політик зауважив, що  уполітичної сили є план відновлення економки і захисту людей.

«Реалізація нашого плану дозволить зупинити війну, відновити економіку, зберегти робочі місця і не допустити колапсу країни» – підсумував Клюс.