“За результатами проведеної перевірки в разі підтвердження наявності складу злочину за ознакою підриву обороноздатності держави притягнути до відповідальності автора статті про продаж зброї та військового майна, яка була викладена на сайті Інтернет-видання “Дзеркало тижня”, – сказано в п.20 протокольного рішення.

Багато президентських рішень, що містяться в протоколі, дійсно актуальні донині і не підлягають розголошенню, тому видання приховало весь інший зміст документа.

Zn.ua також опублікувало лист глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна прем’єру Арсенію Яценюку від 8 вересня, який супроводжує протокольне рішення за результатами наради президента з керівниками центральних органів влади від 7 вересня в АП. Це підтверджує наявність згаданого вище документа.

614 × 409 – coruption.net

Приводом для позову до видання стала стаття “Тінь війни” від 5 вересня у якій описувалась незаконна торгівля зброєю на внутрішньому ринку.

Оприлюднений “Дзеркалом тижня. Україна” 18 жовтня матеріал Дмитра Менделєєва “Брехня, що вбиває” про незаконну торгівлю зброєю підприємств “Укроборонпрому”, став реакцією на судовий позов “Укроборонпрому” і Міноборони до тижневика, автора статті і активіста-волонтера Світлани Зварич і викликав широкий резонанс у медіапросторі.

Як відомо, президент Порошенко заперечував, що Банкова дала доручення притягнути до відповідальності журналіста. За його словами, видання зробило державі послугу і до відповідальності будуть притягнуті хіба що фігуранти статті.