biudzet

«Сьогодні ми сиділи у ВР до «переможного», бо деякі депутати не могли відмінити свої чартери на святкування Нового року, і це правда. Хто не вірить, поїдьте зранку в Бориспіль і переконаєтесь, що це так. Але біда навіть не в цьому», – пише нардеп у Фейсбуці.

«Найгірше те, що сьогоднішнє голосування за бюджет – це чергова і наймасштабніша афера Яценюка, зокрема і «Народного фронту» загалом. Арсеній Петрович виборов собі карт-бланш для написання такого бюджету, який йому заманеться. Сьогодні ваші обранці проголосували за чистий листок паперу, на якому можна писати свої корупційні схеми і виділяти кошти тим, хто буде ділитись через відкати», – відзначив Парасюк.

За його словами, Рада прийняла зміни до Податкового кодексу та до ряду інших законів, а усі ці зміни суттєво впливають на формування бюджету, виникають зовсім інші розрахунки та, як наслідок, ми отримуємо зовсім інші цифри.

«Усе це потрібно було заново порахувати, внести відповідні зміни до проекту і лише тоді приймати бюджет-2015. А сьогодні бюджет переписувався та приймався просто на коліні: жодних порівняльних таблиць, жодних роздаткових матеріалів. Усе, що отримали депутати – це короткий виступ пана Прем’єра, в якому він просто зачитував поправки: якісь зачитав, якісь забув. Усе, що нам залишалось – це сприймати на слух головний закон, за яким країна житиме весь наступний рік», – пояснив народний обранець.

«Це нечуваний прецедент. Теперішній міністр поводиться ще гірше, ніж Азаров, а депутати ще гірше, ніж риги. Ніколи б не міг подумати, що люди, які так голосно кричали про зміну системи будуть поводитись настільки цинічно і нахабно. Вони порушують все, що можна і не можна. Вони не змінять країну, бо вони не хочуть нічого міняти», – відзначив Парасюк.

Нагадаємо, четверо прикарпатських обранців не голосували за бюджет: Юрій Соловей, Олександр Шевченко, Дмитро Шлемко та Юрій Дерев’янко.