Парасюк не проти зайняти місце Яреми

Про це він розповів журналістам у кулуарах парламенту, – передає кореспондент Gazeta.ua

“Чому ми завжди питаємо: а на кого замінити? Ми можемо зробити відкритий конкурс  і набрати людей, які захочуть обрати достойних керувати. Наприклад, я би теж себе записав на вакансію Генпрокурора. Ярема спекулює на тому, що ми нав’язуємо собі в голову думку про те, що немає на кого замінити і не шукаємо вихід із ситуації”, – розповів нардеп.

Він назвав роботу Генпрокурора бездіяльною, за яку треба карати:”Доказова база слабенька (розслідування злочинів по відношенню до активістів Майдану -ред.). Місяць тому він нам розказував, що ведеться розслідування, допитується, робиться. Місяць пройшов і знову те саме говорить. Те, що інкримінують Януковичу і його сину – це смішно. Вони виводили з країни мільярди доларів, а їм інкримінують 15-6- мільйонів. Це – крапля в морі. Вчора прозвітували, що зі всіх втікачів колишньої влади зібрали 50 кілограмів золота. Там один батон тільки вартий 10″.

Парасюк розповів, що поки що у Верховній Раді не назбирали необхідних 150 підписів  для звільнення Яреми.

“Це буде нелегко, ще треба назбирати більше 230 для того, щоб він пішов у відставку. Пройде 2-3 місяці. І ви мене питатимете, чому не розкриваються злочини по Майдану.

Нагадаємо, що вчора парламентський комітет з питань протидії корупції визнав незадовільною роботу Генеральної прокуратури. На засідання комітету замість Яреми приходив звітувати його заступник. За повідомленням народного депутата Єгора Соболєва в Раді вже назбирали 45 підписів за відставку теперішнього Генпрокурора.