parlament

Як повідомив Арсеній Яценюк, під час обговорення законопроекту з парламентською коаліцією піднімалося питання щодо доходів державного бюджету від продажу ліцензій на 3G. Він нагадав, що Уряд оголосив відповідний конкурс і закладає в бюджеті доходи від продажу цього радіочастотного ресурсу.

“Мінімальний обсяг буде 6 млрд грн. Якщо ми зможемо отримати більші кошти, то вони поступають в статтю, загальний обсяг якої 17 млрд грн, – кошти від приватизації”, інформує прес-служба Кабінету міністрів України.

Ще одне питання, яке обговорювалося зі представниками коаліції – щодо дивідендів від державних компаній: “Прийнято рішення про розподіл дивідендів компанії “Укрнафта”, тому ми включаємо до доходів Державного бюджету загальну суму в розмірі 1,78 морд грн”.

За пропозицією коаліції, 3 мільярдb гривень із 4,5 мільярда гривень, виділених на капітальні видатки, йде на Фонд регіонального розвиту: “При розподілі коштів на Фонд регіонального розвитку ми хочемо зробити акцент на інфраструктурні проекти на селі, що обов’язково треба зробити”.

Глава Уряду повідомив, що при внесенні змін до закону України про Державний бюджет до 15 лютого Уряд врахує субвенцію місту Києву в розмірі 1,9 мільярда гривень на виконання зобов’язань за здійсненими запозиченнями.

30 мільйонів гривень переводиться на програму “Kерівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів”, оскільки в 2015 році заплановані вибори до місцевих рад.

Окрім цього, прийнято спільне рішення відправити на добудову лікарні “Охматдит” 500 мільйонів гривень.

Арсеній Яценюк повідомив, що при внесенні змін до Держбюджету Уряд врахує пропозицію коаліції та збільшить фінансування статті по щодо лікування онкохворих дітей і процедури гемодіалізу. Додатково будуть враховані пропозиції щодо придбання цифрових маммографів та ультразвукових діагностичних приладів вітчизняного виробництва.

Глава Уряду наголосив, що із 7 січня Кабінет Міністрів розпочне роботу з міжнародними кредиторами щодо закону про Державний бюджет. Арсеній Яценюк зазначив, що додатково повідомлятиме Парламент, які зміни до бюджету необхідно буде вносити до 15 лютого.