partija_regioniv

Про це стало відомо сьогодні на нараді керівників парторганізацій, яка проходило під керівництвом секретаря президії політради ПР Бориса Колеснікова.

Колесніков заявив на нараді, що партія не виконала покладених на неї завдань. Вілкул же своєю чергою повідомив, що ПР виконувала завдання із забезпечення стабільності економіки, але її колишній лідер Віктор Янукович зрадив мільйони виборців і членів партії, створивши систему особистого збагачення своєї сім’ї. “І цю систему партія не змогла зламати”, – зазначив Вілкул, пише РБК-Україна.

Незважаючи на те, що ідеї та принципи Партії регіонів – про передачу повноважень регіонам, про децентралізацію, розвиток економіки, права регіонів самостійно визначати гуманітарну політику та інші – сьогодні закладені в основу практично всіх партій, той будинок, який називався Партією регіонів, зруйнований. Цей будинок отруєний зрадою і втечею лідера партії – Януковича. І нам необхідно все-таки прийняти дуже важке, але відповідальне і єдино вірне рішення. Прийняти рішення про саморозпуск партії”, – додав екс-віце-прем’єр. Він також наголосив, що у 2012 році в Україні почався крах.

“Вілкул сказав, що в Кабміні він перебував, фактично, у внутрішній опозиції. Як і багато депутатів Ради”, – сказало джерело, зазначивши, що, за словами Вілкула, фактично країною керував син четвертого Президента Олександр Янукович.

Джерело додало, що Вілкул особливо відзначив позицію багатьох членів Партії регіонів, які не втекли з країни, як Віктор Янукович і його найближчі соратники, а передали владу і брали участь у виборах Президента, забезпечуючи легітимний виборчий процес і прагнучи запобігти хаосу, що насувається. “Відповіддю на пропозицію стало дружне мовчання, проти не виступали“, – сказало джерело. При цьому пропозицію підтримали, зокрема, Нестор Шуфрич і голова запорізьких регіоналів Валерій Кальцев.