4

Програма “Гроші” розшукала народних обранців, яким  краватки дорожче людських життів.  Олег Царьов, Олена Бондаренко, Микола Левченко – вся країна впевнена, що  руках цих людей – перша пролита кров на Сході.

Силовики та колеги по Парламенту уже в вічі називають їх головними спонсорами сепаратистів, а новообраний президент публічно натякає – регіонали та комуністи доживають свої останні політичні дні.  Попри все це, тим, хто потрудився над розколом України, зараз живеться не гірше, ніж при режимі Януковича, а декому навіть і краще.

 

Колишній радник Януковича пані Ганна Герман: ЗМІ рясніють заголовками – речниця Януковича уже без нього заробила на нового залізного коня, а саме на розкішний  “Порш Каєн” ціною в 100 тисяч доларів. Тим часом, поки в залі Ради йдуть запеклі дискусії з приводу ситуації на Сході, народний обранець не шкодує на “прикид” 68 тисяч гривен, а це дворічна зарплата українського солдата.

Мова йде про Іштвана Гайдоша – депутата від Партії регіонів, якого навіть “Вікіпедія” описує, як любителя дорогих сорочок.  Помічники депутат телефоном переконують, що скандальне фото в Інтернеті – провокація опонентів, імідж регіонала  таким чином хочуть підірвати опоненти.

А от головний спонсор одеських сепаратистів Петро Симоненко не всі мільйони витрачає на розпалювання війни на Сході. Днями його впіймали в аеропорту: лідер комуністів летить до ненависної Европи, щоб засмагати на пляжах Іспанії.  Т

ож регіонали й комуністи досить вільно почувають себе в Раді, продовжуючи блокувати прийняття важливих законів, а в перервах не забувають літати на відпочинок та тішити себе розкішними іграшками.