osin'

На більшій частині країни утримається суха погода. У південних, західних областях, в Криму та в Карпатах в суботу висока ймовірність дощу, в неділю переважно без опадів. У суботу і в неділю температура повітря вночі складе -5…+10 градусів, удень +4…+18. Вітер змінний, переважно північний і північно-західний, 1-11 м/с, у західних областях та в Карпатах у суботу – північний і північно-західний, у неділю – південний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. На вихідних у регіоні переважно суха погода. Вночі від -4 до +2 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +4…+10. Вітер північних і північно-західних напрямків, 2-6 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У суботу в регіоні висока ймовірність дощу, у неділю переважно без опадів. Вночі від +1 до +12 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +9…+16. Вітер північних і північно-західних напрямків, 2-10 м/с.

У Криму – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий дощ, у неділю опадів не передбачається. Температура повітря вночі в межах +3…+10 градусів, удень – до +6…+17. Вітер північних і північно-західних напрямків, 2-11 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні переважно опадів не передбачається. Температура вночі -5…+6 градусів. Денна температура повітря складе +6…+16 градусів. Вітер північних і північно-західних напрямків, 2-7 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде переважати дощова погода, в неділю – без опадів. Температура повітря вночі до 0…+11 градусів, удень +9…+18. Вітер у суботу – північний і північно-західний, у неділю – південний і південно-східний, 1-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні зранку та вдень очікується дрібний дощ, який закінчиться ближче до вечора, у неділю опадів не передбачається. Температура повітря вночі від +4 до +9, вдень – до +13…+16 градусів. Вітер у суботу – північний і північно-західний, у неділю – південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. На вихідних у регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2…+9 градусів, удень +6…+14. Вітер північних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.