prykrasy_novyi rik

Мер Львова Андрій Садовий розповів, що святкуватиме Новий рік та Різдво традиційно. “Новий рік і Різдво ми, як правило, святкуємо у сімейному колі, дома, з дітьми, з мамою, з татом, з бабцями – велика наша дружня родина. Тому що це є сімейні свята і ми ніколи на Новий рік і на Різдво нікуди не їдемо, а завжди святкуємо у родинному колі. Дружина, теща, мама дуже смачно готують. Хлопці мої люблять смачно поїсти. Тому, я думаю, гості до нас прийдуть”, – розповів Садовий.

Львівський мер додав, що у період між святами його родина може поїхати кататися на лижах у Буковель або у Тисовець. “Це радше для хлопців. Чи мені вийде поїхати – я не знаю, тому що роботи надзвичайно багато”, – додав Садовий.

Депутат від партії Садового “Самопоміч” Єгор Соболєв також планує святкувати Новий рік із родиною – на дачі. “Ми нікуди не поїдемо – це сто відсотків. Якщо вдасться побути разом із дітьми на дачі – це і буде нашими святами”, – повідомив нардеп ТСН.

Соболєв також розповів про подарунки своїм діткам: “Найбільший подарунок поки записав у листі Діду Морозу Михайло – семирічний син. Він попросив дерев’яну козацьку шаблю. Мені вже одна добра людина таку знайшла в Івано-Франківську – справді як козацька шабля. Він буде дуже щасливий, бо він зараз захопився козацькою історією. Зробив собі оселедець. Випросив шапку таку, козацьку, справжнюю. Дівчата – вони просять дуже скромні подарунки. Наприклад, середня донька попросила компас, а старша і найменша – я думаю, вони і цукерками будуть задоволені”.

У свою чергу командир полку “Дніпро” Юрій Береза думає поїхати на новорічні свята у зону АТО: “Поїду до своїх бійців, де знаходиться полк “Дніпро” – від Авдіївки до Маріуполя”.

Привітати своїх бійців планує й командир полку “Азов” Андрій Білецький. Самий Новий рік він зустріне у Києві з дружиною та сином, а потім поїде у зону АТО.

Козак Михайло Гаврилюк також думає на Новий рік поїхати до друзів у зону АТО або навіть і на море в Одесу з палатками, бо “зарплата не дозволяє їхати на море, у гори або ще кудись”.

“Я би попросив у Діда Мороза, щоб він дарував усім здоров’я, всій нашій Україні і щоб він беріг усіх наших воїнів, які зараз у нас находяться на передовій, і увесь український народ”, – додав Гаврилюк.

Нардеп від “Народного фронту” В’ячеслав Константиновський ще не знає, де буде святкувати, проте у планах – лишитися у Києві.

Позафракційний депутат Сергій Тарута також святкуватиме з родиною – у Маріуполі.

Семен Семенченко із “Самопомочі” також обирає між дітьми та батальйоном, а на канікули може поїхати у гори, у Закарпаття. У Діда Мороза нардеп попросив б “миру для країни, сили волі для тих людей, які зараз можуть щось змінити, і щоб більше людей залишилося живих”.

Позафракційний Володимир Парасюк також ще не визначився із місцем святкування, проте може лишитися вдома: “Максимум можу поїхати у Карпати, які просто шалено люблю і дуже часто там зустрічаю Новий рік. А Різдво – це вже сімейне свято. Обов’язково в колі сім’ї, з’їзжджається вся родина з цілої України, і сидимо, святкуємо”.

Водночас Парасюк заявив, що не вірить у Діда Мороза: “Я вам хочу сказати, шо у нас є Святий Миколай. Він вже прийшов. Він мені приніс шкіряну сумку. На Новий рік я нічого від Діда Мороза не чекаю. Бо Дід Мороз десь там, на Колимі, ходить”.

Голова фракції БПП Юрій Луценко заявив, що Новий рік завжди зустрічає однаково – у сімейному колі. “Жодних, скажемо, активних фаз святкування не передбачається. Новий рік – у Києві, а Різдво – у батьків моєї дружини, на Рівненщині. Це наша традиція, яку перервав певний складний період у моєму житті. Але зараз ми його відновлюємо”, – розповів Луценко.

Але, додав Луценко, що до чи після Різдва планує з’їздити з дружиною у Львів, щоб “підзарядитися спогадами і енергетикою цього міста. Але жодних закордонних відряджень на ці свята ми не плануємо”. Також нардеп ще не знає, що даруватиме родині: “Боюсь, що все закінчиться квітами дружині”.

“Я давно вже не вірю у Діда Мороза, але буду разом із сім’єю загадувати бажання миру і глибоких змін у країні”, – зазначив голова фракції Порошенка.