1

Окрім спікера, глави уряду та голови МВС з політрадою “Батьківщини” “попрощалися” Тетяна Денисова, Андрій Парубій, Сергій Пашинський, Андрій Пишний, Максим Бурбак, Михайло Хміль, Михайло Апостол, Леонід Ємець, Павло Петренко, Лілія Гриневич, Валерій Головко, Костянтин Матейченко та Валерій Лунченко.

 

Аваков повідомив про те, що під час зустрічі політради наголошував на необхідності трьох кроків – єдності всіх демократичних та “майданівських” сил, об’єднання “Батьківщини” з партіями “За Україну”, Європейської партією та низкою інших політсил, а також прийняти парадигму, що майбутні парламентські вибори – “це по суті вибори прем’єр-міністра та уряду”.

За його словами, ці пропозиції викликали бурхливу дискусію та непорозуміння серед членів політради. Також політики не змогли дійти консенсусу у процесі формування лідерів виборчого списку та презентації його виборцям.

“Мені шкода, але я знову змушений чесно сказати – з тією думкою, до якої схилилися мої друзі і сама ЮВ (Тимошенко – Ред.), – я не згоден. Емоції взяли верх… Я сам дуже емоційна людина, але ми говоримо про долю країни в дуже відповідальний момент. Чи час гратися в емоції і амбіції?”, – написав міністр на своїй сторінці у Facebook.