news-image: Порошенко сказав, коли буде воєнний стан: Ніхто не вагатиметься
 Про це заявив на прес-конференції Президент України Петро Порошенко, повідомляє Укрінформ.

«Воєнний стан буде введений негайно моїм указом, рішенням Ради національної безпеки і оборони і будуть передані до Верховної Ради, як тільки відбудуться перші наступальні операції від лінії зіткнення. Ніхто не буде коливатися жодної хвилини», – сказав Порошенко.

Водночас він підкреслив, що воєнного вирішення питання Донбасу не існує,  цей конфлікт можна розв’язати виключно політичним шляхом. Тому, зазначив Президент, не треба «так зверхньо казати, що «давайте пішли в наступ».

«Я відповідальний український президент і дуже відповідально ставлюся до життя кожного українського солдата“, – наголосив Порошенко.

Глава держави акцентував, що з 9 грудня, коли був запроваджений режим артилерійської тиші, від обстрілів не загинув жоден солдат. Водночас, констатував Порошенко, ми втрачаємо наших воїнів, які гинуть на розтяжках, у тому числі наших, а також при зіткненнях з диверсійно-розвідувальними групами.

Однак, на переконання Президента, режим припинення вогню працює, ” і не тільки режим тиші, а й мирний план”. Порошенко нагадав, що за час його дії звільнено півтори тисячі українських полонених, в тому числі 150 на останньому тижні.

«Не було б миру – невідомо, чи залишилися б ці люди живими. І це теж результат мирного плану», – відзначив Президент.