poroshenko

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав правосекторівець Сергій Аміров.

Сценарій «здачі» за його словами такий:
1. Зараз війська Росії зосереджуються в бронетанкові кулаки в районах Щастя, Дебальцева, Докучаєвська і Гранітного. «При цьому Порошенко прямо заборонив нашій артилерії наносити по них удари і раз за раз пробує відвести звідти наші найбільш боєздатні війська».
2. В найближчий час Росія перейде в наступ з вказаних рубежів з ціллю розсікти та знищити всі добровольчі батальйони та найбільш боєздатні частини ВСУ.
3. Після цього Порошенко заявить «ми-не-можемо-воювати-і-треба заключати мир» при масованій підтримці контрольованих олігархатом ЗМІ.

4. Після чого планується повне відновлення поліційно-кримінального режиму Зека, але з Порошенком не чолі, для чого Аваковим вже зараз тайно формуються нелегальні бойові загони під виглядом «спецназу МВС», функція яких — знищення патріотів, говорить Аміров.

«Ця інформація є в керівництва ДУК ПС, і саме тому Пеця був попереджений, що в разі спроби здійснити цей сценарій — він буде фізично знищений разом з оточенням, як державні зрадники», — заявляє Аміров.

Нагадаємо, у франківському ПС заявили про те, що у організації є не менше 10 тисяч патріотів, які готові негайно відбути у зону проведення АТО і воювати за цілісність країни.