Порошенко каже, що з росіянами нібито про все домовились

Про це він сказав під час представлення голови Луганської ОДА Геннадія Москаля у Сєвєродонецьку.

«Наступний тиждень буде визначальним. Нібито з росіянами ми про все домовились. Наскільки щирі ці домовленості, наступний тиждень покаже. Чи зможуть вони приборкати бандитів, які розстрілюють мирні села як по цей, так і по той бік лінії зіткнення, – чи ми росіянам у цьому допоможемо», — заявив президент.

Порошенко також попросив надати йому проект законодавчого врегулювання проблеми відсутності української влади у населених пунктах Східної України.

«Щоб голова обласної державної адміністрації міг після обговорення на сході громади села, селища призначати людину, яка буде до виборів здійснювати – якщо хочете – пряме президентське правління. Адже влада має бути», — зазначив він.

Президент серед низки інших ініціатив підтримав пропозицію Геннадія Москаля відновити роботу Сєверодонецького аеропорту, який нині належить «Укртрансгазу», а також запропонував створити й розмістити в районі так званого Трикутника (Сєверодонецьк-Лисичанськ-Рубіжне) нового військового формування – Сєверодонецької бригади.