http://expres.ua/gfx/news/384034282.jpg

Так, 24 липня на своїй сторінці в Facebook вона написала: “Народ, хто їздить поїздами та автобусами (в Україні, – ред.), знімають з поїздів хлопців і відправляють у Нацгвардію”. У відповідь на фейкову інформацію користувачі влаштували флешмоб: під постом журналістки з’явилися тисячі дотепних коментарів, пише ТСН.

 

А вчора до флешмобу приєдналася і сама Нацгвардія, прокоментувавши пост російської журналістки: “Увага! Важливе оголошення! У зв’язку з поширенням інформації про те, що Нацгвардія знімає людей з потягів у Нацгвардію, заявляємо, що у нас закінчуються знімателі людей з потягів в Нацгвардію, і ми оголошуємо новий набір. А також просимо всіх громадян самих зніматися в Нацгвардію. Репост!” – опублікували відповідь на сторінці Нацгвардії.

 

Також на сторінці виклали фото потягу “Київ-Нацгвардія” з поясненням, що “Укрзалізниця відкрила новий рейс” на прохання Нацгвардії.

 

Пізніше Нацгвардія виклала фото натовпу на київському вокзалі, а також фото російського патріарха Кирила та співачки Алли Пугачової, які раніше приїжджали в Україну на потягах, підписавши пост: “А ось нарешті і перші фотографії тих, кого зняли з потягів у Нацгвардію”.