Посол Росії Михайло Зурабов був в Адміністрації президента України, коли Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це повідомляє видання “Іnsider” з посиланням на власні джерела.

О 22:00 журналісти, які очікували завершення фракції БПП, стали свідками, як з адміністрації президента вийшов посол Росії Михайло Зурабов.

Коментувати пізній візит посол відмовився.

Пізніше представник АП повідомив виданню, що в цей час відбулася важка розмова з Путіним у присутності посла. На засідання фракції президент прийшов у поганому настрої і розповів про розмову з Путіним, яка тривала півтори години.

“Є проблема з Росією – вони погрожують розпочати наступ і вимагають визнання сепаратистських республік, а також відмови від вступу в НАТО і ЄС”, – розповів інший співрозмовник видання.

Ще одна людина, близька до президента, повідомила, що контактів з Москвою не було більше тижня, після саміту в Австралії.

“Якщо раніше вони майже щодня говорили по телефону, плюс ми спілкувалися через посередників, то зараз всі контакти припинились. І ми не розуміємо, що він задумав”, – сказав співрозмовник видання.

Минулого четверга на робочій групі з підготовки коаліційної угоди стався скандал. Причиною стало те, що Блок Порошенка не хотів підписувати текст коаліційної угоди в редакції, яка передбачала вступ України в НАТО.

Але представники інших фракцій пункт відстояли.

У п’ятницю на зустрічі з громадськими активістами Майдану Порошенко дав зрозуміти, що дуже незадоволений цим рішенням.

“Ви думаєте, що ви зробили краще, але насправді – тільки гірше. Скоро Альянс зробить заяву, що не може нас прийняти. Я буду зараз про це говорити з Байденом, щоб цього не робили”, – сказав президент активістам.

“Через те, що у нас військовий конфлікт на Сході, в Альянс нас ніхто не прийме. Зате Путіна це тільки роздратує”, – нарікають соратники президента.