putin

Про те, що Володимир Путін може розпочати війну в Україні, говорить і російській опозиційний політик Борис Нємцов. Він заявив, що вибори в Донецькій та Луганській області, на територіях так званих ЛНР і ЛНР, йому потрібні для розхитування ситуації. Окрім того, Нємцов відзначив, що Путін суттєво збільшив фінансування армії.

Погоджується із тим, що вторгнення таки може бути і російський політолог Андрій Іларіонов. Він вважає, що російський Президент прийняв рішення про війну тому, що в український парламент пройшли демократичні сили, і він може втратити  контроль над країною. А от політтехнолог Тарас Березовець говорить про те, що Путін мріє про Київ, це така його «голуба мрія». Свого часу Гітлер мріяв про Париж і взяв його без єдиного пострілу. Проте у Путіна мрія нездійсненна, Київ він не візьме, говорить експерт.

В свою чергу в Україні і далі говорять про мирні мінські домовленості та режим тиші. Хоча цей «тиша» приносить нові жертви серед учасників АТО. Зокрема, протягом останніх кількох днів у зоні АТО загинув командир Нацгвардії з Івано-Франківська та боєць із Рогатинського району.