Про це повідомив керівник “Центру військово-політичних досліджень” Дмитро Тимчук, пише УП.

 

За його словами, Росія продовжує накопичувати війська в прикордонних районах поблизу кордону з Україною.

 

“На території РФ та Придністров’я на ранок 25 серпня неподалік держкордону з Україною знаходиться близько 22,5 тисяч російських військовослужбовців. Всього, з урахуванням окупаційних військ у Криму, чисельність російських угрупувань становить до 47 тисяч осіб”, – написав Тимчук у своєму Facebook.

 

“При цьому в останні дні відбувається перекидання російських підрозділів з ​​північно-східні ділянки українського кордону (навпроти Чернігівської, Сумської та Харківської областей) в Ростовську область РФ, на Донецький оперативний напрям”, – додав він.

 

За даними Тимчука, протягом останніх трьох днів з території Росії на українську територію було перекинуто до 5 російських диверсійно-розвідувальних груп.

 

“Також зафіксовано прибуття в прикордонні райони РФ навпроти Амвросіївки (Донецька область) ще не менше 8 ДРГ. Крім стрілецької зброї, диверсійні групи озброєні ПЗРК”, – повідомив він.

 

Тимчук додав, що в Криму триває підготовка бойовиків на місцевих полігонах для подальшого перекидання на Донбас. Частина груп навчається за програмами підготовки, в яких найбільшу увагу приділяють мінно-підривній справі та використанню ПЗРК, повідомив він.