ros. humanitarka

Колона російської “гуманітарки”, яка вранці у четвер, 14 серпня, поновила рух із Воронежа, рухається до України у напрямку Луганська. Про це повідомляють повідомляють кореспонденти низки ЗМІ, які перебувають на місці подій.

Так, інформаційне агентство AP вранці 14 серпня, повідомило про те, що російський автоконвой з гуманітарною допомогою для жителів Луганська відновив рух з Воронежа у напрямку Ростова.

Нагадаємо, що у Воронежі колона затрималася ввечері вівторка, тому що російські та українські урядовці не змогли узгодити місце та умови перетину нею російсько-українського кордону.

Крім того, передає видання Deutsche Welle, кореспонденти газети Financial Times та британської телерадіокомпанії BBC, які перебувають на місці подій, у своєму мікроблозі у Twitter також написали, що “російський конвой із допомогою рухається на Ростов”.

Як зазначає агентство AP, колона складається більш ніж із 262 машин. Кореспондент АР зауважує, що обраний напрям на Південь може означати, що російська сторона вирішила не дотримуватись досягнутої раніше домовленості про перетин контрольованої українськими прикордонниками ділянки кордону в Харківській області, де колону могли б оглянути представники “Червоного хреста”.

Прямуючи на Ростов, автоколона може перетнути неконтрольовану ділянку кордону поблизу Луганська. Раніше повідомлялося, що Червоний Хрест не буде приймати “гуманітарку” РФ через пункти пропуску, де орудують бойовики.